Lista produktów marki Rafii

karma RAFI gwarantuje niezmienną zawartość składników odżywczych, a przestrzeganie proponowanych przez producenta ilości podawanej karmy gwarantuje prawidłowy stan odżywienia twojego Pupila.

Linia Rafi Classic to pełnoporcjowe karmy dla dorosłych psów wszystkich ras. Odpowiednio skomponowany skład spełnia specyficzne wymagania żywieniowe psów dorosłych. Produkty te zawierają optymalną ilość tłuszczu oraz kwasów tłuszczowych (m.in. n-3, n-6) naturalnie występujących w mięsie i produktach pochodzenia zwierzęcego. Właściwy stosunek wapnia do fosforu w karmie przyczynia się do utrzymania prawidłowej homeostazy tych pierwiastków w organizmie psa i utrzymania mineralizacji kości na stałym poziomie. Dodatek surowców pochodzenia roślinnego dostarcza łatwostrawnych składników energetycznych w ilościach koniecznych dla odpowiedniego przebiegu procesów metabolicznych. Surowce te wraz z odpowiednio dobraną, niezmniejszającą strawności składników ilością włókna pokarmowego, zapewniają prawidłową stymulację procesów trawiennych i regulację wypróżnień. Stały skład surowcowy karm RAFI Classic gwarantuje niezmienną zawartość składników odżywczych, a przestrzeganie proponowanych przez producenta ilości podawanej karmy gwarantuje prawidłowy stan odżywienia psa.

Mokre karmy dla psów Rafi Classic to w pełni zbilansowany, smakowity pokarm, dostarczający odpowiedniej ilości witamin i minerałów.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            RAFII Kot

Choć dla wielu osób koty nie mają specjalnych potrzeb, to jednak zwierzęta te są bardzo wymagające, zwłaszcza w zakresie żywienia. Karma Rafi dla kota została przygotowana po to, aby sprostać tym oczekiwaniom, związanym zarówno w wybrednością zwierząt, jak również ich naturalnym zapotrzebowaniem na składniki odżywcze, mineralne i witaminy. Z tego powodu każda formuła została zaprojektowana w taki sposób, aby dostarczać wyłącznie niezbędne składniki odżywcze w możliwie najbardziej smakowitej i najcenniejszej dla kotów wersji.                                                              

Wszystkie karmy dla kotów dostępne w ramach tej kolekcji bazują przede wszystkim na składnikach pochodzenia zwierzęcego. To wynika z faktu, że naturalne potrzeby kota bazują na doskonale przez nie trawionym białku odzwierzęcym. Mała ilość warzyw i owoców - jedynie w celu dostarczenia witamin - a także zupełna eliminacja zbóż sprawiają, że koty żyją w zdrowiu i dobrej kondycji. Karma Rafi dla kota została z kolei uzupełniona o cenne składniki, które ograniczają konieczność dodawania do nich sztucznych składników konserwujących.

 

Koty z zasady nie przepadają za piciem wody, również w naturze. Z tego powodu mokra karma dla kota jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ zaspokaja potrzeby związane z pozyskiwaniem wody niezbędnej do przeżycia. Wysoka wilgotność formuł wiąże się też z zawartością mięsa i podrobów, które stanowią najlepsze źródło wszelkich składników odżywczych. Dzięki temu pełnowartościowe mokre karmy dla kotów mogą być zarówno osobnym posiłkiem i podstawą żywienia, jak i po prostu dodatkiem do suchej karmy.

 

Karmy Rafi dla kota – prawidłowe żywienie to podstawa

Zbilansowana karma Rafi dla kota to produkt przygotowany z dbałością o naturalne potrzeby tego gatunku. Oznacza to, że każda formuła jest stworzona z taką samą dokładnością, a udział w jej tworzeniu brali specjaliści. W efekcie karmy są zdrowe, odpowiednio sycące i dostosowane do potrzeb zwierząt na danym etapie życia.

 

Mokre karmy Rafi dla kotów są dostępne w kilku rodzajach opakowań. Duże puszki to świetny wybór, gdy w domu mieszka kot rasy dużej albo po prostu kilka mruczków. W ten sposób karma zostanie zjedzona w krótkim czasie. Z kolei dla jednego kota, zwłaszcza takiego, który dodatkowo je również pożywienie suche, lepszym wyborem będzie karma dla kota w saszetce. Taki mały rozmiar opakowania sprawia, że nie ma ryzyka zepsucia się karmy podczas jej długiego przechowywania albo utraty przez nią substancji odżywczych.

 

Mokre karmy Rafi dla kotów sterylizowanych

Szczególnie potrzeby zwierząt po zabiegach sterylizacji i kastracji uwzględnia karma Rafi dla kotów opatrzona odpowiednim oznaczeniem. W tej karmie zmniejszona jest podaż kaloryczna, co sprawia, że kot z obniżonym metabolizmem może zjeść jej tyle, ile potrzebuje, bez ryzyka nadmiernego przybrania na wadze. Warto pamiętać o tym, że nadwaga u kotów jest tak samo groźna jak u ludzi i powoduje wiele groźnych dla ich zdrowia oraz życia chorób.

 

Mokra formuła karmy jest zdrowa dla jego układu moczowego, który po zabiegu może być szczególnie narażony na infekcje, ale również nietrzymanie moczu czy powstawanie kamieni. Jednocześnie karma Rafi dla kotów zapewnia zwierzętom uczucie sytości. Dzięki temu kot nie dopomina się stale o kolejny posiłek, ale jest zadowolony i może zająć się relaksem czy zabawą.

 

Jak wybrać idealny smak karmy?

Opiekunom, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tą linią karm polecamy przede wszystkim wybór pojedynczych saszetek w różnych smakach. Karma Rafi dla kota w każdej formule stworzona jest z taką samą dokładnością i dbałością. Nie da się jednak ukryć, że zwierzęta mają własne, indywidualne oczekiwania co do smaku karmy albo jej konsystencji. Z tego powodu na początek warto wybrać kilka smaków, aby zwierzę mogło samodzielnie zdecydować, który jest najlepszy.

 

Mokre karmy Rafi dla kotów dostępne są również w dużych zestawach. To świetny wybór w przypadku, gdy opiekun chce przygotować zapas, aby zawsze mieć pod ręką pożywienie dla swojego mruczka. Zestawy w jednym smaku sprawdzą się dla kota, który ma określone oczekiwania smakowe. Mixy to z kolei świetny wybór, jeśli w domu mieszka kilka zwierząt albo jedno o zróżnicowanych

Filtr aktywny

Rafi Cat Adult z kaczką...

Rafi Cat Adult z kaczką...

27,73 zł Cena

Mokra karma dla kota Rafi Cat Adult z kaczką zestaw 10 x 100 g

Karmy Rafi Cat to pełnoporcjowe karmy dla dorosłych kotów.

Odpowiednio skomponowany skład spełnia wszystkie specyficzne

wymagania żywieniowe kotów dorosłych. Najważniejszymi walorami karm

są podstawowe surowce: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego,

które są źródłem białka wysokiej jakości. Karmy są produktami o optymalnej

ilości tłuszczu, wysokiej zawartości naturalnie występującego w mięsie

i produktach pochodzenia zwierzęcego kwasu arachidonowego –

niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania organizmu kota.

Dodatkowo mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, olej lniany, olej

z łososia, bilansują dietę kota w wielonienasycone kwasy tłuszczowe,

zarówno te z rodziny n-3 i n-6.

Rafi Cat Adult z indykiem...

Rafi Cat Adult z indykiem...

25,93 zł Cena

Mokra karma dla kota Rafi Cat Adult z indykiem zestaw 10 x 100 g

Karmy Rafi Cat to pełnoporcjowe karmy dla dorosłych kotów.

Odpowiednio skomponowany skład spełnia wszystkie specyficzne

wymagania żywieniowe kotów dorosłych. Najważniejszymi walorami karm

są podstawowe surowce: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego,

które są źródłem białka wysokiej jakości. Karmy są produktami o optymalnej

ilości tłuszczu, wysokiej zawartości naturalnie występującego w mięsie

i produktach pochodzenia zwierzęcego kwasu arachidonowego –

niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania organizmu kota.

Dodatkowo mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, olej lniany, olej

z łososia, bilansują dietę kota w wielonienasycone kwasy tłuszczowe,

zarówno te z rodziny n-3 i n-6. 

Dolina Noteci Rafi z...

Dolina Noteci Rafi z...

4,26 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z królikiem

Mokra karma Rafi z królikiem to produkt stworzony w oparciu o nowoczesne normy i zalecenia prawidłowego żywienia dorosłych psów. Jej skład w pełni pokrywa zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze, mineralne i witaminy. Mięso i surowce pochodzące z królika, oprócz pełnowartościowego białka, są źródłem żelaza, selenu i cynku biorących udział w pobudzaniu funkcji obronnych organizmu. Karma nie zawiera dodatków substancji konserwujących ani barwników poprawiających smak i stymulujących apetyt. To obecność w składzie borówki, żurawiny i tymianku naturalnie podnosi atrakcyjność sensoryczną posiłku dla psa. Dodatek oleju lnianego bogatego w kwasy tłuszczowe n-3 i n-6, witaminę E oraz substancje o właściwościach przeciwzapalnych, dostarcza także cennych związków biologicznie czynnych – fitosteroli, które korzystnie wpływają na poprawę funkcjonowania przewodu pokarmowego.

Dolina Noteci RAFI DLA PSA...

Dolina Noteci RAFI DLA PSA...

4,26 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z wołowiną

Mokra karma Rafi z wołowiną charakteryzuje się wysoką zawartością pełnowartościowego białka przy niskiej zawartości tłuszczu. Oprócz tego mięso i surowce pochodzące z wołowiny są cennym źródłem lizyny i histydyny. Ważnymi substancjami są również kwasy tłuszczowe z rodzin n-3 i n-6, regulujące pracę wielu funkcji życiowych dorosłych psów. Karma zawiera żelazo zapewniające prawidłową gospodarkę krwi, a także selen i cynk, pokrywając dzienne zapotrzebowanie na te składniki. Receptura została wzbogacona o dodatek borówki i żurawiny, które dzięki występujących w nich związkach biologicznie czynnych, głównie procyjanidyn i flawonoidów, wykazują silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Tymianek z kolei działa antybakteryjnie i korzystnie wpływa na funkcje trawienne.

Dolin Noteci Rafi z...

Dolin Noteci Rafi z...

4,26 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z jagnięciną

Mięso z jagnięciny to źródło pełnowartościowego białka, witamin z grupy B oraz wielu cennych mikro- i makroelementów warunkujących prawidłowe funkcjonowanie organizmu dorosłego psa. Kwasy tłuszczowe z rodziny n-3 i n-6 wspierają naturalną odporność, a także uczestniczą w regulowaniu procesów metabolicznych. Pełnią też funkcję nawilżającą – korzystanie wpływają na stan skóry i sierści. Mokra karma Rafi zawiera odpowiednie proporcje selenu i miedzi. Dodatek tymianku wpływa na atrakcyjność sensoryczną tej mokrej karmy. Mięso i surowce pochodzące z jagnięciny są również źródłem aminokwasów – metioniny, izoleucyny i cystyny. Walory karmy podnoszą obecne w składzie borówka oraz żurawina, źródła wielu cennych witamin i składników odżywczych.

Dolina Noteci Rafi Żołądki...

Dolina Noteci Rafi Żołądki...

4,26 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z żołądkami wołowymi i szynką wieprzową

Receptura mokrej karmy Rafi z żołądkami wołowymi i szynką wieprzową została dostosowana do wymagań żywieniowych dorosłych psów, w oparciu o nowoczesne normy. Stanowi zbilansowane źródło łatwostrawnego i pełnowartościowego białka i tłuszczu. Zawiera wszystkie niezbędne składniki mineralne i witaminowe w ilościach pokrywających dzienne zapotrzebowanie. Mokra karma Rafi z żołądkami wołowymi i szynką wieprzową zapewnia odpowiednie zmineralizowanie kości i zębów oraz prawidłowy przebieg wszystkich procesów metabolicznych. Dodatek borówki amerykańskiej i żurawiny wzbogaca dietę psa o wiele cennych związków biologicznie czynnych, a tymianek zwiększa smakowitość karmy.

Dolina noteci premium rafi...

Dolina noteci premium rafi...

183,33 zł Cena

Mokra karma dla psa Rafi mix 24 x 800 g

Smak: Mix smaków

Opakowanie: 24 puszek 800g

Zestaw zawiera:

 • 3x800g RAFI z wołowiną
 • 3x800g RAFI z jagnięciną
 • 3x800g RAFI z indykiem
 • 3x800g RAFI dziczyzną
 • 3x800g RAFI z przepiórką
 • 3x800g RAFI z kaczką
 • 3x800g RAFI z żołądkami wołowymi i szynką wieprzową
 • 3x800g RAFI z królikiem

Rafi Cat Adult z indykiem100 g

Rafi Cat Adult z indykiem100 g

3,15 zł Cena

Mokra karma dla kota Rafi Cat Adult z indykiem 100 g

Karmy Rafi Cat to pełnoporcjowe karmy dla dorosłych kotów.

Odpowiednio skomponowany skład spełnia wszystkie specyficzne

wymagania żywieniowe kotów dorosłych. Najważniejszymi walorami karm

są podstawowe surowce: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego,

które są źródłem białka wysokiej jakości. Karmy są produktami o optymalnej

ilości tłuszczu, wysokiej zawartości naturalnie występującego w mięsie

i produktach pochodzenia zwierzęcego kwasu arachidonowego –

niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania organizmu kota.

Dodatkowo mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, olej lniany, olej

z łososia, bilansują dietę kota w wielonienasycone kwasy tłuszczowe,

zarówno te z rodziny n-3 i n-6. 

Dolina Noteci Rafi Classic...

Dolina Noteci Rafi Classic...

8,24 zł Cena

Pełnoporcjowa, pokrywająca zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mokra karma dla psów wszystkich ras Rafi Classic zawiera:

 • wysokiej jakości surowce,
 • pełnowartościowe białko o wysokim stopniu strawność (na poziomie 90-95%),
 • kompletny zestaw witamin i składników mineralnych.
Mokra karma dla psa z...

Mokra karma dla psa z...

6,67 zł Cena

Pełnoporcjowa, pokrywająca zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mokra karma dla psów wszystkich ras Rafi Classic zawiera:

 • wysokiej jakości surowce,
 • pełnowartościowe białko o wysokim stopniu strawność (na poziomie 90-95%),
 • kompletny zestaw witamin i składników mineralnych.
Mokra karma Rafi Classic...

Mokra karma Rafi Classic...

6,67 zł Cena

Pełnoporcjowa, pokrywająca zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mokra karma dla psów wszystkich ras Rafi Classic zawiera:

 • wysokiej jakości surowce,
 • pełnowartościowe białko o wysokim stopniu strawność (na poziomie 90-95%),
 • kompletny zestaw witamin i składników mineralnych.
Dolina Noteci Rafi Classic...

Dolina Noteci Rafi Classic...

8,24 zł Cena

Pełnoporcjowa, pokrywająca zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mokra karma dla psów wszystkich ras Rafi Classic zawiera:

 • wysokiej jakości surowce,
 • pełnowartościowe białko o wysokim stopniu strawność (na poziomie 90-95%),
 • kompletny zestaw witamin i składników mineralnych.
Karma mokra Rafi Classic...

Karma mokra Rafi Classic...

6,71 zł Cena

Pełnoporcjowa, pokrywająca zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mokra karma dla psów wszystkich ras Rafi Classic zawiera:

 • wysokiej jakości surowce,
 • pełnowartościowe białko o wysokim stopniu strawność (na poziomie 90-95%),
 • kompletny zestaw witamin i składników mineralnych.
Rafi z dziczyzną saszetka...

Rafi z dziczyzną saszetka...

2,31 zł Cena

Karma z wysoką zawartością dziczyzny jest źródłem białka o wysokiej jakości biologicznej. Dodatkowo obecność w karmie mięsa z dziczyzny urozmaica ją w lizynę i leucynę, witaminy z grupy B oraz selen. Pozostałe surowce pochodzenia zwierzęcego zapewniają wysoką strawność wszystkich składników odżywczych oraz dodatkowo dostarczają tłuszcz o bardzo cennym składzie kwasów. Dodatek oleju lnianego bilansuje stosunek wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodzin n-3 i n-6 i gwarantuje utrzymanie prawidłowej kondycji całego organizmu. Dobór surowców i rodzaj obróbki termicznej utrzymują wysoką smakowitość karmy.

- Bez Zbóż

- Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe  

- Opracowane wg. nowoczesnych zaleceń żywieniowych dla zwierząt

- Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych

Rafi z indykiem saszetka 300 g

Rafi z indykiem saszetka 300 g

2,31 zł Cena

Karma z wysoką zawartością mięsa z indyka jest źródłem białka o wysokiej jakości biologicznej Dodatkowo obecność w karmie serc z indyka urozmaica ją w metioninę, witaminy rozpuszczalne w tłuszczach oraz składniki mineralne. Pozostałe surowce pochodzenia zwierzęcego zapewniają wysoką strawność wszystkich składników odżywczych oraz dodatkowo dostarczają tłuszcz o bardzo cennym składzie kwasów tłuszczowych. Obecność w tłuszczu z indyka kwasów z rodziny n-6 czyni karmę użyteczną w codziennym żywieniu psa w celu utrzymania prawidłowych funkcji skóry i wyglądu sierści. Dodatek oleju lnianego bilansuje stosunek wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodzin n-3 i n-6 i gwarantuje utrzymanie prawidłowej kondycji całego organizmu. Dobór surowców i rodzaj obróbki termicznej utrzymują wysoką smakowitość karmy.

- Bez Zbóż

- Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe  

- Opracowane wg. nowoczesnych zaleceń żywieniowych dla zwierząt

- Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych

Rafi z jagnięciną 300 g

Rafi z jagnięciną 300 g

2,31 zł Cena

Karma z wysoką zawartością mięsa z indyka jest źródłem białka o wysokiej jakości biologicznej Dodatkowo obecność w karmie serc z indyka urozmaica ją w metioninę, witaminy rozpuszczalne w tłuszczach oraz składniki mineralne. Pozostałe surowce pochodzenia zwierzęcego zapewniają wysoką strawność wszystkich składników odżywczych oraz dodatkowo dostarczają tłuszcz o bardzo cennym składzie kwasów tłuszczowych. Obecność w tłuszczu z indyka kwasów z rodziny n-6 czyni karmę użyteczną w codziennym żywieniu psa w celu utrzymania prawidłowych funkcji skóry i wyglądu sierści. Dodatek oleju lnianego bilansuje stosunek wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodzin n-3 i n-6 i gwarantuje utrzymanie prawidłowej kondycji całego organizmu. Dobór surowców i rodzaj obróbki termicznej utrzymują wysoką smakowitość karmy.

- Bez Zbóż

- Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe  

- Opracowane wg. nowoczesnych zaleceń żywieniowych dla zwierząt

- Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych

Rafi z jagnięciną 400 g

Rafi z jagnięciną 400 g

4,62 zł Cena

Codzienne żywienie szczeniąt i młodych psów wymaga zapewnienia wszystkich składników odżywczych niezbędnych w harmonijnym wzroście i rozwoju ich organizmów. Mięso i surowce pochodzące z jagnięciny, oprócz pełnowartościowego białka, są cennym źródłem metioniny, izoleucyny i cystyny. Karma dzięki obecności oleju z łososia charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych z rodziny n-6, które w istotny sposób wpływają na regulację procesów metabolicznych. Uważane są również za istotny czynnik stanowiący o odpowiedzi immunologicznej zwłaszcza w przypadku młodych organizmów. Dodatkowo mokra karma Rafi Junior z jagnięciną zapewnia odpowiednie zmineralizowanie kości i zębów, co ma duże znaczenie dla szczeniąt i młodych psów. Żurawina i borówka wzbogacają codzienną dietę psa o substancje przeciwutleniające i przeciwzapalne, a tymianek stymuluje wydzielanie soków trawiennych.

Rafi z dziczyzną 400g.

Rafi z dziczyzną 400g.

5,09 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z dziczyzną

Mokra karma Rafi z dziczyzną charakteryzuje się wysoką zawartością pełnowartościowego białka oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, głównie n-3 odpowiedzialnych za wspieranie odporności. Mięso i surowce pochodzące z dziczyzny uzupełniają recepturę o aminokwasy - metioninę, izoleucynę i cystynę. Karma zawiera selen i miedź w ilościach pokrywających zapotrzebowanie dorosłego psa. Dodatek owoców: borówki amerykańskiej i żurawiny, dzięki występującym w nich związkach biologicznie czynnych, głównie procyjanidyn i flawonoidów, wykazuje silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Z kolei tymianek sprawia, że karma jest bardziej smakowita. 

- Bez Zbóż

- Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe  

- Opracowane wg. nowoczesnych zaleceń żywieniowych dla zwierząt

- Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych

Rafi z indykiem 400g.

Rafi z indykiem 400g.

5,09 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z indykiem

Mięso i surowce pochodzące z indyka, oprócz zawartości pełnowartościowego białka bogatego w lizynę i metioninę, są źródłem cennych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, szczególnie z rodziny n-6. Ich zadaniem jest m.in. korzystne oddziaływanie na skórę i sierść. Dodatek oleju lnianego wzbogaca karmę o wiele związków biologicznie czynnych, głównie fitosteroli, które regulują metabolizm lipidów oraz wpływają na poprawę funkcjonowania przewodu pokarmowego. Ta mokra karma została zbilansowana pod kątem zawartości składników odżywczych w oparciu o nowoczesne normy i zalecenia prawidłowego żywienia dorosłych psów. Cennymi dodatkami są borówka oraz żurawina, wykazujące silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Tymianek wpływa na poprawę funkcji trawiennych, a także podnosi walory smakowe karmy.

Rafi z wołowiną 400g.

Rafi z wołowiną 400g.

5,09 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z wołowiną

Mokra karma Rafi z wołowiną charakteryzuje się wysoką zawartością pełnowartościowego białka przy niskiej zawartości tłuszczu. Oprócz tego mięso i surowce pochodzące z wołowiny są cennym źródłem lizyny i histydyny. Ważnymi substancjami są również kwasy tłuszczowe z rodzin n-3 i n-6, regulujące pracę wielu funkcji życiowych dorosłych psów. Karma zawiera żelazo zapewniające prawidłową gospodarkę krwi, a także selen i cynk, pokrywając dzienne zapotrzebowanie na te składniki. Receptura została wzbogacona o dodatek borówki i żurawiny, które dzięki występujących w nich związkach biologicznie czynnych, głównie procyjanidyn i flawonoidów, wykazują silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Tymianek z kolei działa antybakteryjnie i korzystnie wpływa na funkcje trawienne.

Rafi z przepiórką 400g.

Rafi z przepiórką 400g.

5,09 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z przepiórką

Tym, co wyróżnia mokrą karmę Rafi z przepiórką, jest wysoka zawartość białka o bogatym składzie aminokwasowym (fenyloalanina i cystyna). Mięso i surowce pochodzące z przepiórki, a szczególnie jej tłuszcz, są źródłem cennych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodziny n-6, które regulują szereg funkcji organizmu. Dodatkowo dostarczają potasu i miedzi, które warunkują prawidłową pracę układu nerwowego. Tymianek, dzięki zawartości olejków i substancji biologicznie czynnych, działa relaksacyjnie na mięśniówkę przewodu pokarmowego i stymuluje wydzielanie soków trawiennych. Co więcej, wpływa na zwiększenie walorów smakowych karmy. Borówka amerykańska i żurawina wzbogacają skład o szereg witamin i składników odżywczych.

Rafi z kaczką 400g.

Rafi z kaczką 400g.

5,09 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z kaczką

Ta mokra karma Rafi, dzięki wykorzystaniu mięsa i surowców pochodzenia zwierzęcego z kaczki, jest źródłem pełnowartościowego białka zawierającego wszystkie aminokwasy egzogenne. Dodatkowo wysoka zawartość aminokwasów deficytowych (szczególnie siarkowych) zmniejsza konieczność ich uzupełniania poprzez produkty zbożowe. Karma z kaczką zawiera selen, miedź i żelazo w odpowiednich proporcjach, pokrywając w ten sposób dzienne zapotrzebowanie dorosłego psa. Szczególnie ważnymi składnikami obecnymi w mięsie i surowcach pochodzących z kaczki są kwasy tłuszczowe z rodzin n-6 i n-3, które regulują pracę układu trawiennego. Dodatek tymianku wpływa na zwiększenie walorów zapachowych i smakowych karmy oraz wspiera funkcje trawienne. Borówka chroni organizm przed działaniem wolnych rodników, a żurawina zapobiega infekcjom układu moczowego.

Rafi z królikiem 400g.

Rafi z królikiem 400g.

5,09 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z królikiem

Mokra karma Rafi z królikiem to produkt stworzony w oparciu o nowoczesne normy i zalecenia prawidłowego żywienia dorosłych psów. Jej skład w pełni pokrywa zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze, mineralne i witaminy. Mięso i surowce pochodzące z królika, oprócz pełnowartościowego białka, są źródłem żelaza, selenu i cynku biorących udział w pobudzaniu funkcji obronnych organizmu. Karma nie zawiera dodatków substancji konserwujących ani barwników poprawiających smak i stymulujących apetyt. To obecność w składzie borówki, żurawiny i tymianku naturalnie podnosi atrakcyjność sensoryczną posiłku dla psa. Dodatek oleju lnianego bogatego w kwasy tłuszczowe n-3 i n-6, witaminę E oraz substancje o właściwościach przeciwzapalnych, dostarcza także cennych związków biologicznie czynnych – fitosteroli, które korzystnie wpływają na poprawę funkcjonowania przewodu pokarmowego.

Rafi z wołowiną 800g.

Rafi z wołowiną 800g.

7,27 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z wołowiną

Mokra karma Rafi z wołowiną charakteryzuje się wysoką zawartością pełnowartościowego białka przy niskiej zawartości tłuszczu. Oprócz tego mięso i surowce pochodzące z wołowiny są cennym źródłem lizyny i histydyny. Ważnymi substancjami są również kwasy tłuszczowe z rodzin n-3 i n-6, regulujące pracę wielu funkcji życiowych dorosłych psów. Karma zawiera żelazo zapewniające prawidłową gospodarkę krwi, a także selen i cynk, pokrywając dzienne zapotrzebowanie na te składniki. Receptura została wzbogacona o dodatek borówki i żurawiny, które dzięki występujących w nich związkach biologicznie czynnych, głównie procyjanidyn i flawonoidów, wykazują silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Tymianek z kolei działa antybakteryjnie i korzystnie wpływa na funkcje trawienne.

Rafi żołądki wołowe z...

Rafi żołądki wołowe z...

7,27 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z żołądkami wołowymi i szynką wieprzową

Receptura mokrej karmy Rafi z żołądkami wołowymi i szynką wieprzową została dostosowana do wymagań żywieniowych dorosłych psów, w oparciu o nowoczesne normy. Stanowi zbilansowane źródło łatwostrawnego i pełnowartościowego białka i tłuszczu. Zawiera wszystkie niezbędne składniki mineralne i witaminowe w ilościach pokrywających dzienne zapotrzebowanie. Mokra karma Rafi z żołądkami wołowymi i szynką wieprzową zapewnia odpowiednie zmineralizowanie kości i zębów oraz prawidłowy przebieg wszystkich procesów metabolicznych. Dodatek borówki amerykańskiej i żurawiny wzbogaca dietę psa o wiele cennych związków biologicznie czynnych, a tymianek zwiększa smakowitość karmy.

Rafi z królikiem 800g.

Rafi z królikiem 800g.

7,27 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z królikiem

Mokra karma Rafi z królikiem to produkt stworzony w oparciu o nowoczesne normy i zalecenia prawidłowego żywienia dorosłych psów. Jej skład w pełni pokrywa zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze, mineralne i witaminy. Mięso i surowce pochodzące z królika, oprócz pełnowartościowego białka, są źródłem żelaza, selenu i cynku biorących udział w pobudzaniu funkcji obronnych organizmu. Karma nie zawiera dodatków substancji konserwujących ani barwników poprawiających smak i stymulujących apetyt. To obecność w składzie borówki, żurawiny i tymianku naturalnie podnosi atrakcyjność sensoryczną posiłku dla psa. Dodatek oleju lnianego bogatego w kwasy tłuszczowe n-3 i n-6, witaminę E oraz substancje o właściwościach przeciwzapalnych, dostarcza także cennych związków biologicznie czynnych – fitosteroli, które korzystnie wpływają na poprawę funkcjonowania przewodu pokarmowego.

Rafi z jagnięciną 800 g

Rafi z jagnięciną 800 g

7,27 zł Cena

Codzienne żywienie szczeniąt i młodych psów wymaga zapewnienia wszystkich składników odżywczych niezbędnych w harmonijnym wzroście i rozwoju ich organizmów. Mięso i surowce pochodzące z jagnięciny, oprócz pełnowartościowego białka, są cennym źródłem metioniny, izoleucyny i cystyny. Karma dzięki obecności oleju z łososia charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych z rodziny n-6, które w istotny sposób wpływają na regulację procesów metabolicznych. Uważane są również za istotny czynnik stanowiący o odpowiedzi immunologicznej zwłaszcza w przypadku młodych organizmów. Dodatkowo mokra karma Rafi Junior z jagnięciną zapewnia odpowiednie zmineralizowanie kości i zębów, co ma duże znaczenie dla szczeniąt i młodych psów. Żurawina i borówka wzbogacają codzienną dietę psa o substancje przeciwutleniające i przeciwzapalne, a tymianek stymuluje wydzielanie soków trawiennych.

Rafi z indykiem 800g.

Rafi z indykiem 800g.

7,27 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z indykiem

Mięso i surowce pochodzące z indyka, oprócz zawartości pełnowartościowego białka bogatego w lizynę i metioninę, są źródłem cennych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, szczególnie z rodziny n-6. Ich zadaniem jest m.in. korzystne oddziaływanie na skórę i sierść. Dodatek oleju lnianego wzbogaca karmę o wiele związków biologicznie czynnych, głównie fitosteroli, które regulują metabolizm lipidów oraz wpływają na poprawę funkcjonowania przewodu pokarmowego. Ta mokra karma została zbilansowana pod kątem zawartości składników odżywczych w oparciu o nowoczesne normy i zalecenia prawidłowego żywienia dorosłych psów. Cennymi dodatkami są borówka oraz żurawina, wykazujące silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Tymianek wpływa na poprawę funkcji trawiennych, a także podnosi walory smakowe karmy.

Rafi z dziczyzną 800g.

Rafi z dziczyzną 800g.

7,27 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z dziczyzną

Mokra karma Rafi z dziczyzną charakteryzuje się wysoką zawartością pełnowartościowego białka oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, głównie n-3 odpowiedzialnych za wspieranie odporności. Mięso i surowce pochodzące z dziczyzny uzupełniają recepturę o aminokwasy - metioninę, izoleucynę i cystynę. Karma zawiera selen i miedź w ilościach pokrywających zapotrzebowanie dorosłego psa. Dodatek owoców: borówki amerykańskiej i żurawiny, dzięki występującym w nich związkach biologicznie czynnych, głównie procyjanidyn i flawonoidów, wykazuje silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Z kolei tymianek sprawia, że karma jest bardziej smakowita. 

- Bez Zbóż

- Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe  

- Opracowane wg. nowoczesnych zaleceń żywieniowych dla zwierząt

- Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych

Rafi z przepiórką 800g.

Rafi z przepiórką 800g.

7,27 zł Cena

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras – z przepiórką

Tym, co wyróżnia mokrą karmę Rafi z przepiórką, jest wysoka zawartość białka o bogatym składzie aminokwasowym (fenyloalanina i cystyna). Mięso i surowce pochodzące z przepiórki, a szczególnie jej tłuszcz, są źródłem cennych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodziny n-6, które regulują szereg funkcji organizmu. Dodatkowo dostarczają potasu i miedzi, które warunkują prawidłową pracę układu nerwowego. Tymianek, dzięki zawartości olejków i substancji biologicznie czynnych, działa relaksacyjnie na mięśniówkę przewodu pokarmowego i stymuluje wydzielanie soków trawiennych. Co więcej, wpływa na zwiększenie walorów smakowych karmy. Borówka amerykańska i żurawina wzbogacają skład o szereg witamin i składników odżywczych.